Chuck Norris - najlepsze kawałyPewnie wielu z was zastanawia się - skąd się wzięły dowcipy o Chuck'u Norrisie?
Ale czy to ważne? Ważne jest to, że są śmieszne:-)
A każdy kto choć raz oglądał "Strażnika Teksasu", wie o co chodzi:-)

Wiele stron zawiera setki, a nawet tysiące tekstów o Chuck'u. Problem w tym, że na takich stronach zabawne dowcipy mieszają się z bardzo słabymi, a wiele motywów wciąż się powtarza. Dlatego właśnie stworzyliśmy tę stronę. My stawiamy na jakość, a nie na ilość. Na naszej stronie znajdziecie wybór najlepszych kawałów o Chuck'u, jakie można spotkać na różnych stronach w internecie.

Życzymy dobrej zabawy!Najważniejsze fakty o Chucku Norrisie:

11. Chuck Norris złamał sobie sam nogę. Tylko po to, żeby wygrać paraolimpiadę.

12. Kiedy spytasz Chucka Norrisa która godzina zawsze odpowie: "dwie sekundy do". Kiedy spytasz "do czego?", kopnie cię w twarz z półobrotu.

13. Na świecie są dwa rodzaje ludzi: Chuck Norris i ci którzy umrą.

14. Przed kręceniem każdego odcinka "Strażnika Teksasu" Chuck Norris wstrzykuje sobie potrójną śmiertelną dawkę środków nasennych. To wszystko po to, aby ograniczyć śmiertelność wśród innych aktorów.

15. Chuck Norris wpadł kiedyś na pomysł sprzedawania swojego moczu jako napoju w puszkach. Obecnie jest on znany jako Red Bull.

16. Chuck Norris nie ma HIV. Mimo to zaraża nim ludzi.

17. Jeśli udało ci się wygrać w jakąś grę z Chuckiem Norrisem to oczywiście nie znałeś zasad.

18. Pielęgniarka odbierająca poród Chucka Norrisa widząc go krzyknęła: "O mój Boże, to Chuck Norris". Potem uprawiali seks. Była to trzecia panienka, jaką Chuck zaliczył.

19. Kiedyś Chuck szedł ulicą mając gigantyczną erekcję. Nikt nie ocalał.

20. Chuck Norris był już na Marsie. To, dlatego nie ma tam oznak życia.Poprzednie | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Następne

Teksty zawarte na niniejszej stronie pochodzą z różnych stron internetowych i e-maili rozsyłanych po internecie. Są one współnym wytworem społeczności internetowej i według naszej najlepszej wiedzy nie są objęte jakimikolwiek prawami autorskimi.
www.gpv.pl - Copyright 2006-2012, All Rights Reserved